Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba o zdjecie popielniczki/schowka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prośba o zdjecie popielniczki/schowka

    Witam zdecydowanie kupie dokładkę zderzaka i progi .


    laki

  • #2
    Prośba o zdjecie popielniczki/schowka

    Witam po dłuższej przerwie .
    W sobotę udało się ponownie nabyć Skodę , tym razem O2 2009 rok.

    Ale do sedna.
    Gdyby ktoś dysponował zdjęciem mechanizmu zamykającego popielniczkę to chętnie bym zobaczył .
    Coś się przycinała i jak mocniej ją otworzyłem to teraz przestała się zamykać. Czytałem o magicznych bolcach etc , Niestety nie bardzo wiem jak to wygląda. Czegoś na 100% tam brakuje ale nie wiem czego ponieważ gdzieś to chyba wpadło głęboko i nie mogę znaleźć .

    Będę wdzięczny za fotkę gdyż wszystkie jakie znalazłem nie są dość dokładnie obrazujące ten element.

    Komentarz


    • #3
      Najpewniej to nic Ci nie wypadło tylko ułamał się bolec z boku. Jak wyciągniesz ten schowek to z jednego boku zobaczysz taki "tor" po którym powinien chodzić ten bolec.

      Komentarz


      • #4
        No ten "tor" jest trochę nawet upaćkany smarem. Bolca tam nie ma żadnego. Tylko dziura jest .

        Komentarz


        • #5
          "Tor" jest w popielniczce (element stały), natomiast bolec powinien być w klapce, którą zamykasz (element ruchomy). I właśnie w tej klapce ułamuje się bolec i nie działa zamykanie.

          Komentarz


          • #6
            red, daj emaila na PW to podeślę Ci fotki. Dzisiaj je wykonałem ale jakoś nie mogę wstawić fotek na forum :cry:
            Może jak Tobie wyśle to uda Ci się je tutaj wstawić.
            Pozdrawiam.
            Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

            Komentarz


            • #7
              pejo,
              Dziś dokładnie to luknąłem i udało się ogarnąć temat.
              Dopatrzyłem, że właśnie ten tor się rusza i działa jak zapadka. Jednak zawsze trzeba wszystko poruszać i obadać na spokojnie. Teraz wiem, że tego bolczyka to mogłem sobie szukać do przyszłego roku. :szeroki_usmiech
              Dzięki za pomoc. Jak dostanę fotki kolegi to wstawię dla potomnych bo ja sam nie miałem jak zrobić.

              Komentarz


              • #8
                Miałem ten sam przypadek, nagrzałem kawałek miedzianego drutu 1,5mm i wtopiłem w miejsce polca który odpadł, działa już 2 lata bez problemów.
                Skoda Octavia II FL
                Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                Komentarz


                • #9
                  Może teraz mi się uda, zmniejszyłem troszkę pojemność fotek

                  [ Dodano: Sob 04 Kwi, 15 18:58 ]
                  Uff, udało się

                  [ Dodano: Sob 04 Kwi, 15 19:00 ]
                  Za drugim razem nie ta fotka. Jak moderator może ją usunąć to będę wdzięczny

                  [ Dodano: Sob 04 Kwi, 15 19:02 ]
                  I ostatnie z miejscem gdzie wchodzi ten dzyndzelek :P
                  Pozdrawiam.

                  [ Dodano: Sob 04 Kwi, 15 19:05 ]
                  i.
                  Załączone pliki
                  Powoli ale do celu-"gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy"

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X